Møt Emballasjeforeningen på Seafood Barcelona

 

Emballasjeforeningen er til stede som besøkende på Seafood Barcelona onsdag 26. og torsdag 27. april.

 

Seafood Barcelona er en av de største messene for sjømatindustrien i Europa, og tiltrekker seg tusenvis av besøkende hvert år. Flere av foreningens medlemmer har stand på messen (se oversikt nederst).

Direktør i Emballasjeforeningen, Kari Bunes, er til stede onsdag og torsdag.

Emballasje er en viktig del av sjømatindustrien, og Seafood Barcelona-messen har derfor et stort antall utstillere som viser frem emballasjealternativer for sjømatprodukter. Emballasjeutstillerne på messen viser frem innovative og bærekraftige emballasjeløsninger som kan hjelpe sjømatprodusenter og forhandlere å øke holdbarheten til produktene, redusere matsvinn og forbedre transport- og lagringsprosesser.

Utstillerne på emballasjedelen av Seafood Barcelona-messen inkluderer produsenter av plast-, papir- og pappemballasje, samt utstyr for vakuumforsegling og oksygenreduksjon. Dette er en viktig del av messen for alle som er interessert i å lære om og investere i bærekraftige og innovative emballasjeløsninger for sjømatindustrien.

Møt våre medlemmer her:

 

Bedrift Standnummer
Berry Superfos 3II800
BEWI Norway 3GG601
MULTIVAC 3DD601
Ranheim Paper & Board 3NN400
Signode 3JJ301
Smurfit Kappa 3CC201

Annonser:

Kommende kurs og arrangement

DatoTittelSted
07. mar 2024Fagseminar og ordinær generalforsamling i EmballasjeforeningenHotel Continental
04. apr 2024Absolute Flexo ForumMarienlyst Strandhotel
09. apr 2024Innsiktskurs om emballasjeOslo Event Hub
23. apr 2024 - 25. apr 2024Seafood Expo Global
20. aug 2024 - 22. aug 2024Nor-Fishing 2024Trondheim Spektrum
04. nov 2024 - 07. nov 2024All4Pack Emballage Paris